Zakończenie roku.

106317773 3065281960207930 2084279400809009617 o26.06.2020 r. - odbyło sie uroczyste zakończenie roku szkolego 2019/2020. Naukę w naszej szkole ukończyły uczennice II Higieny Stomatologicznej. W krótkiej uroczystości wzięli udział tylko nauczyciele higieny oraz wspaniała trzynastka dziewczyn. 

Dziękujemy społeczności szkolnej, nauczycielom i uczniom, że daliśmy radę w tak trdnych czasach pandemii zakończyć ten wyjątkowy rok. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji oraz powrotu we wrześniu do szkoły w tradycyjnej formie. 

Czytaj więcej...

Zajęcia doszkalające – ćwiczenia z ortodoncji.

1W ramach zajęć doszkalających zainteresowani i chętni uczniowie III roku Techniki Dentystycznej mogli na zajęciach w pracowni z ortodoncji zapoznać się z zasadami działania punktarko-zgrzewarki służącej do łączenia metali i użyć jej podczas wykonywania aparatów stałych (aparat Nance’a).

Podczas ćwiczeń uczniowie mogli także wykonać dodatkowo retencję stałą i podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje w praktycznym wykonaniu aparatu.

Czytaj więcej...

Zakończenie III roku TD.

100 2582Dzisiaj uroczystość zakończenia nauki w naszej szkole dla kolejnego rocznika techników dentystycznych.
2,5 roku minęło jak oka mgnienie...
Było uroczyście i niektórym łza się w oku zakręciła...
było przyrzeczenie absolwentów i pamiątkowy album ze zdjęciami.

Czytaj więcej...

Wigilia.

119 grudnia przyspieszyliśmy trochę święta i już złożyliśmy sobie życzenia, bo przecież zaraz będzie przerwa świąteczna. Przyjęcie wigilijne było jak zwykle u nas obfite i pyszne A stoły się uginały od przygotowanych potraw. I to wszystko przygotowały nasze uczennice i nasi uczniowie pod wodzą Rady Słuchaczy. Wesołych Świąt.

Czytaj więcej...

Odwiedziny w Domu Zasłużonego Pracownika Służby Zdrowia.

1Tak jak co roku o tej porze, uczennice pierwszego roku kierunku higienistka stomatologicznea odwiedziły Dom Seniora Służby Zdrowia, tym razem dokładnie w poniedziałek 16 grudnia.

Nasze uczennice wręczyły Pensjonariuszom własnoręcznie wykonane upominki i złożyły Im życzenia.

Oprócz składania życzeń uczennice prowadziły krótkie rozmowy, nie brakowało serdeczności, humoru i wzruszenia.

Te tradycyjnie organizowane wizyty są naszym skromnym darem dla wyrażenia szacunku i pamięci o starszym pokoleniu.

Czytaj więcej...

Dzień Patrona.

126.11.2019 odbył się jak co roku nasz DZIEŃ PATRONA.
Dziękujemy firmom za wsparcie nas szkoleniami.
To był pracowicie spędzony czas na podnoszeniu umiejętności zawodowych naszych uczniów.

DLA HIGIENISTEK;
* proces dekontaminacji z zastosowaniem najnowszych technik i preparatów
* narzędzia manualne i ich zastosowanie dla higienistek stomatologicznych
* skanowanie wewnątrzustne, wycisk cyfrowy bez tajemnic

Czytaj więcej...

Dzień Nauczyciela.

100 227714 października 2019 r. w szkole odbyła się uroczystość wręczenia indeksów słuchaczom pierwszych klas kierunków: Technik Dentystyczny i Higienistka Stomatologiczna.  Uroczystość połączono z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi. Słuchacze złożyli serdeczne życzenia z okazji tego święta.

Czytaj więcej...

Pikinik.

IMG 20190917 112544 1aPiknik udany, nie straszny był dla nas chłód, atmosfera była gorąca, wszyscy chętnie brali udział w grach sportowych i konkursach nagradzanych upominkami. Na koniec jak zwykle pyszne kiełbaski i słodki deserek. Wspólne zawody i biesiadowanie przy ognisku były wspaniałą okazją do integracji uczniów.

Czytaj więcej...

Kongres Warsaw DentalMedica Show 2019.

69688822 1643702479097098 393611195510161408 nW dniach 6-7 wrzesnia 2019 r. uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w Multidyscyplinarnych Warsztatach Techniki Dentystycznej. Organizatorami warsztatów jest Warsaw DentalMedica Show oraz Fundacja SilverDent.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego.

100 2242W dniu dzisiejszym, czyli 02 września, powitaliśmy w szkole słuchaczy klas pierwszych, oczywiście wszystkich pozostałych uczniów również, zwłaszcza z III klasy technika dentystycznego, którzy kończą tok nauki. Wszystkim życzymy najlepszych wyników.

Czytaj więcej...

Dane teleadresowe

Medyczna Szkoła Policealna nr 3
im.dr Andrzeja Krocina w Warszawie

ul. Brzeska 12 
03-737 Warszawa


sekretariat@msp3.waw.pl


tel./fax: +48 22 628 13 41
kom. +48 508 425 567 

20 logo cobranding

email ikona