Relacje z Wolskiego Korowodu 2019.

Jestesmy ciągle aktywni. 
Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły brali dzisiaj udział w "Wolskim Korowodzie". 
Udzieliliśmy wielu porad protetycznych i ortodontycznych, przeprowadziliśmy bardzo dużo instruktarzy higieny jamy ustnej a przede wszystkim nasz nauczyciel lekarz dentysta p.Michał Woroncow wykonał ponad 150 przeglądów stomatologicznych. Wszystko to dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i nauczycieli oraz dobrej organizacji zapewnionej przez organizatorów korowodu. 

Podziękowania dla Fundacja SilverDent za atrakcyjne prezenty stomatologiczne, którymi mogliśmy obdarować odwiedzające nas osoby. 

Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

,

Dane teleadresowe

Medyczna Szkoła Policealna nr 3
im.dr Andrzeja Krocina w Warszawie

ul. Brzeska 12 
03-737 Warszawa


sekretariat@msp3.waw.pl


tel./fax: +48 22 628 13 41
kom. +48 508 425 567 

20 logo cobranding

email ikona