Szkolenie firmy Dur Dental.

Firma Dürr Dental odwiedziła nasz szkolny gabinet w czwartek 08 listopada. Pani Agnieszka Gromadzka, przedstawiciel firmy, przeprowadziła szkolenie dla uczennic II roku Higieny Stomatologicznej dotyczące obsługi Vectora Paro. Pokaz obejmował wykonywanie profesjonalnego zabiegu scalingu nad i poddziąsłowego w nowej technologii i zakończył się otrzymaniem przez uczennice certyfikatu ze szkolenia.

                Natomiast I rok Higieny Stomatologicznej został wprowadzony w tematykę ochrony przed zakażeniami krzyżowymi w gabinecie stomatologicznym. Dürr Dental, jak co roku, przekazał naszej szkole produkty do higienizacji, dezynfekcji i konserwacji sprzętu medycznego. Bardzo dziękujemy!

,

Dane teleadresowe

Medyczna Szkoła Policealna nr 3
im.dr Andrzeja Krocina w Warszawie

ul. Brzeska 12 
03-737 Warszawa


sekretariat@msp3.waw.pl


tel./fax: +48 22 628 13 41
kom. +48 508 425 567 

20 logo cobranding

email ikona