Zakończona rekrutacja

Zakończyła się rekrutacja na I rok Technika dentystycznego i Higienistki stomatologicznej. W tym roku poziom kandydatów był bardzo wysoki. To cieszy, gdyż rokuje owocną prace dla nauczycieli a w przyszłości dobre wyniki na egzaminach zewnętrznych. W dniu dzisiejszym szkoła otrzymała wyniki z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe Higienistek stomatologicznych. SUPER!!! Zdało 100%. 

Jest się czym chwalić bo od 2010 r w obu nauczanych w szkole zawodach osiagamy 100% zdawalność na egzaminie zewnętrznym. 
W tym roku szkolnym pierwsze klasy w obu zawodach, rozpoczynają edukację wg nowej Podstawy Programowej (dla Technika  dentystycznego i Higienistki stomatologicznej). Jeszcze przed wakacjami p.Dyrektor opracowała na ich podstawie Szkolone Plany Nauczania (przedmioty i godziny na nie przeznaczone), do których nauczyciele opracowali nowe programy nauczania. Nie była to łatwa praca, tym bardziej, że pojawiły się nowe przedmioty takie jak j.angielski, j.migowy, podstawy psychologii, a w dotychczasowych przedmiotach nastąpiło szereg zmian.

Dla starszych roczników wszystko zostaje po staremu, ale jeśli komuś powinie się noga i wyląduje na obecnym I roku, to będzie sporo do nadrobienia…. 

Zmiany w szkole to także zmiany w składzie grona pedagogicznego. Spodziewajcie się nowego nauczyciela z WF, podstaw prawa i ekonomiki, oraz pracowni techniki dentystycznej i pracowni ortodoncji. W sumie 2 Panów i 1 Pani. 
Zmiana w organizacji zajęć WF! Uwaga, nie ma już samochodówki…. 
Nie ma WF na godz. 7.00!!! ale za to jest na 15.30; 16; 17; 18; w szkole LO X im. Królowej Jadwigi w Warszawie ul.Woronicza 8 (link jak dojechać).

Dużo zmian w nowym roku szkolnym, ale nauka trwa nadal na Hożej. 
W poniedziałek o 10.00, zaczynamy nowy roku szkolny 2012/2013.      

Dane teleadresowe

Medyczna Szkoła Policealna nr 3
im.dr Andrzeja Krocina w Warszawie

ul. Brzeska 12 
03-737 Warszawa


sekretariat@msp3.waw.pl


tel./fax: +48 22 628 13 41
kom. +48 508 425 567 

20 logo cobranding

email ikona